Střihy 2015 - moderní účesy pro Vaši inspiraci

Rovné mikádo z blond vlasů s ofinou na stranu Krátký střih z blond vlasů v hladkém styluDelší hnědý účes s pěšinou uprostřed Kolekce povedených účesů značky GFG Hair & Styling. Jaké střihy jsou in? Co se nosí? V této kolekci 2014/2015 najdete účesy pro ženy i muže.

Účesy všech délek pro každou ženu. Zajímavostí této kolekce je, že většina účesů pro dlouhé vlasy má pěšinku na středu. Že by se pěšinky na střed opět vracely do módy?

(Pro zvětšení obrázku klikněte na obrázek účesu - objeví se Vám v plné velikosti)

Účesy pro ženy - salon GFG Hair & Styling:

Krátký střih z blond vlasů v hladkém stylu Rovné mikádo z blond vlasů s ofinou na stranu Delší blond sestříhaný účes bez ofiny Zrzavý delší účes s loknami

Delší blond účes s pěšinou uprostřed zčesaný za uchem  Rovný dlouhý blond účes s pěšinou uprostřed  Delší hnědý účes s pěšinou uprostřed  Jemně zvlněný bohatý účes z dlouhých vlasů Objemný účes z dlouhých hnědých vlasů  Uhlazený dlouhý účes s vykroucenými konečky

Další účesy 2015 naleznete zde - fotogalerie účesů 2015 >>

 

Účesy pro muže - salon GFG Hair & Styling:

Velmi extravagantní účesy, které opravdu nebudou pro každého...

Dozadu zčesaný uhlazený pánský účes s vyholenými boky  Po stranách vyholený účes s delšími zvlněnými vlasy navrchuKrátký uhlazený pánský účes na stranu Krátký účes z černých vlasů nagelovaný dovrchu

 

 

Líbí se Vám účesy s pěšinkou na střed?

Podobné články

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchuJemné lokny z dlouhých vlasůZčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchuTrendy kolekce účesů plná mladosti pro ženy ve věku od 25 let od Pantene pro-V. Účesy z dlouhých vlasů, rozpuštěné či zčesané do culíku. Tyto slušivé účesy naleznete ve fotogalerii.

Klasický rovný účes s pěšinou uprostřed a s melíremKrátký účes v rozcuchaném vzhledu Rozcuchaný lehce zvlněný pánský účesJean Louis David přináší zcela vzdušnou kolekci účesů nazvanou „Rock my city“ pro rok 2015. Prohlédněte si fotogalerii účesů a inspirujte se zajímavým stylem od této slavné značky.

Krátký fialový melírovaný účes s rozcuchem Objemný blond zvlněný účes s pěšinou na stranuLežérní rybí cop zapletený na stranu z růžových vlasůKolekce od vlasových profesionálů Unique Way pro ženy i pro muže sází na barvy a melíry! Účesy růžových, bordó i modrých odstínů naleznete právě na těchto fotografiích.

Tmavě hnědé objemné mikádo s kurdlinamiKrátký rovný účes s ofinou na stranuRovné delší rezavé vlasy s patkouOfinka znamená zaručenou změnu a sluší téměř všem! Podívejte se, jak pomocí různých stylingů navíc dosáhnete i jejich různých proměn. Stále stejný střih, ale mnoho podob. S ofinkou omládnete, překryjete případné nedokonalosti a také dodá Vašemu účesu šmrnc!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď